W Luboniu k. Poznania odbędzie się sesja rekolekcyjno - psychologiczna dla osób po stracie bliskiej osoby

auremar fotoliaDla osób, które  odczuwają cierpienie, smutek z powodu utraty bliskiej osoby – męża, dziecka, kogoś z rodziny Wspólnota Modlitewna Magnificat z psychologami i duszpasterzem organizują w połowie marca sesję rekolekcyjno – psychologiczną. 

Czytaj więcej...

WALKA POSTU Z KARNAWAŁEM

NAszDziennikU progu Wielkiego Postu podejmujemy różne postanowienia, które mają nas prowadzić do piękniejszego i lepszego człowieczeństwa, aby nasze udoskonalone życie ofiarować Panu Bogu. Ale też po to, by pięknie żyć i osiągnąć szczęście już tu na ziemi, która może stać się przedsionkiem Nieba.

Czytaj więcej...

Wychowanie z dyscypliną

dzieci2Im wcześniej rozpocznie się wychowywanie i egzekwowanie posłuszeństwa od dziecka –  tym lepiej. Małe dziecko doskonale wie, czy i jak może manipulować rodzicami.

Czytaj więcej...

Na początek Wielkiego Postu porozmawiajmy o człowieku

Porozmawiajmy_o_czowiekuWywiad  I

- Czy cieszysz się na widok człowieka?

- Tak, bardzo się cieszę.

Przez tyle dni nikogo tu na pustyni nie było, dlatego skupiam się cały na nim.

Nie chcę, żeby sobie poszedł.

Czytaj więcej...

Domowy Kościół

Domowy KościółZaczęło się ponad 60 lat temu. Ksiądz Franciszek Blachnicki wraz z grupą ministrantów wyjechał na wakacje w góry, zorganizował wypad pod hasłem Oaza Dzieci Bożych. Dlaczego Oaza? Bo, jak na pustyni, wokół źródła, bujnie rozwija się roślinność, tak też wspólne przebywanie na rekolekcjach, skupienie wokół Osoby Jezusa Chrystusa, powodowało wzrost życia duchowego. Po powrocie do parafii ministranci, chcąc kontynuować swoje przeżycia wakacyjne, zaczęli spotykać się w małych grupach.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 33

Go to top